Renowacja torebek ze skóry

Renowacja torebek skórzanych

Zajmujemy są odnową i naprawą torebek wykonanych ze skór naturalnych. Wykonujemy malowanie, barwienie ,czyszczenie zamszu i nubuku

Renowacja torebek

Torebka przed zmianą koloru
Wymiana koloru torebki
Renowacja torebek luksusowych
Torebka Guess – zmiana koloru poprzez malowanie
Odnowa torebek
Malowanie torebki Prada
wytarte krawędzie
przetarcia na krawędzi

Renowacja torebek to odzyskania dobrego wyglądu Twojej torebki. Odnowa torebek ze skóry ma sen, jeśli powierzchnia jest jeszcze na tyle w dobrym stanie. W przypadku torebek nie zawsze renowacja jest możliwa gdyż czasami stan torby jest tak zły, że taka praca traci sens. Dlatego aby ocenić czy renowacja ma szanse na powodzenie, najlepiej przysłać zdjęcia torebki. Jednakże nie zawsze renowacja torebek skórzanych dotyczy uszkodzeń zewnętrznej strony. Zadzra się, że naprawa torebek dotyczy podszewki bądź zamka błyskawicznego. Takie prace również wykonujemy, ale zawsze przed przedstawieniem oferty oceniamy czy renowacja, której głównym celem jest wymiana zamka lub podszewki, jest technicznie możliwa. Oprócz prac gdzie konieczne malowanie torebki czy też barwienie określane czasami, jako farbowanie jest też możliwe wykonanie odświeżenie powierzchni skórzanych poprzez zastosowanie odpowiednich kosmetyków.

Wykonujemy:

  • Usuwanie plam
  • Odnowienie lub zmianą koloru poprzez malowanie
  • Punktowy retusz koloru poprzez malowanie
  • Barwienie, czyli farbowanie torebek skórzanych
  • Czyszczenie i pielęgnacja skór gładkich
  • Czyszczenie torebek z nubuku i zamszu
  • Usuwanie rys, przetarć i dziur
  • Wymiana podszewki bądź zamka błyskawicznego

 

Ile kosztuje renowacja ? 

 

 

lub zadzwoń  :572020922

 

Przykłady renowacji torebek ze skóry

rysy oraz przetarcia na skórze
przetarcia na skórzanych rączkach
Malowanie torebki
Usuwanie przetarć poprzez malowanie na torebce Burberry
Farbowanie torebek
Barwienie torebki Venezia zaplamionej olejem
Zalana olejem skórzana torebka
zabrudzanie torebki olejem

Renowacja torebek – jakie są ograniczenia?

Realizujemy zlecenia dotyczące wyłącznie toreb ze skóry naturalniej. Renowacja torebek wykonanych ekoskóry jest nieopłacalna, ponieważ zarówno trwałość takiej naprawy jest niska. Dlatego nie podejmujemy się tego typu prac. W przypadku barwienia, czyli tzw. farbowania torebek w większości przypadków jest możliwe w zasadzie jedynie dokonanie zmiany koloru na bardzo ciemny typu czekolada lub czarny. Przyczyna to uniknięcie postawania cieni/nierówności kolorystycznych po barwieniu torebek skórzanych. Barwieni daje szanse pokrycia plam na skórze, ale kolor barwnika, aby pokryć plamy musi być ciemniejszy niż najciemniejsza część takiej plamy na skórze.  Jeśli kolor jest jaśniejszy to nie pokryje plam.

Również trudno przewidzieć, co w tracie swojej historii, wchłonęła torebka ze skóry i to, co wchłonęła wpłynie na kolor końcowy. Barwienie możemy wykonać na skórach typu otwartego. Jest to najbardziej pasująca metoda do skór typu otwartego. Dla skór zamkniętych odpowiednia metoda jest renowacja torebek poprzez malowanie. Metoda renowacji torebki jest również istotna dla określenia cen takiej pracy. Tego typu test jest przydatny gdy naszym zadaniem będzie renowacja butów, portfeli lub kurtek skórzanych.

Jak rozpoznać rodzaj skóry na torebce?

Najlepiej wykona ć prosty test na torebce Na skórę w nieuszkodzonym miejscu należy nałożyć „kroplę” wody. Jeśli woda ulegnie wchłonięciu i powstanie ciemna plama w miejscu wchłonięcia wody to będzie oznaczać, że mamy odczynienia z skóra otwartą. Dla takiej skóry najodpowiedniejsze będzie barwienie. Jeśli woda nie wchłania się, lecz pozostaje na powierzchni skóry lub po niej spływa to oznacza, że jest to skóra zamknięta. W przypadku takiej torebki odpowiednią metoda będzie malowanie. Gdyby proces wchłania trwał nieco za długo, można go przyspieszaczy lekko wcierając wodę w powierzchnię skóry

 

Masz pytania? ? 

 

 

lub zadzwoń  :572020922

 

Odnawianie torebek poprzez malowanie

zacieki na boku
Plamy na dnie
renowacja skórzanej torebki
Usuwanie plam na torebce uszkodzonej płynem do dezynfekcji rąk
Regeneracja torebki
Odnawianie torebki Saint Laurent
przetarte krawędzie
Wytarte boki

Informację potrzebne do dokonania wyceny renowacji

Po pierwsze istotne jest obejrzenie przedmioty, jakim mamy się zając. Dlatego zdjęcia będą bardzo pomocne. Pozwalają ocenić stan jak i określić pracochłonność. Po drugie ważną informację jest ustalenie rodzaju skóry. W tym może pomóc powyżej opisany test. Po trzeci a zarazem najważniejsze jest słowne opisanie oczekiwań, jaki również o ile jest to możliwe przyczyn uszkodzeń. Przydatne będzie podanie sposobu lub środków pielęgnacyjnych zastosowanych w takcie użytkowania torebki. Również informacji o zewnętrznych wymiarach będzie przydatna.

 

Chcesz uzyskać wycenę ? 

 

 

lub zadzwoń  :572020922

 

 

renowacja skórzanych torebek