renowacja torebek ze skóry

Cena

Poniżej znajdują się tylko przykłady początkowych cen

Cena renowacji obuwia, torebek, portfeli

Cena którą ustalamy zawsze jest powiązana z zakresem prac jakie trzeba wykonać aby przedmiot po zakończeniu naszych prac, wyglądał lepiej niż w chwili gdy do nas dotarł. Ale pozornie bliskie wyglądem przedmioty mogą w końcowym rezultacie wymagać zupełnie innego nakładu pracy i środków. Dlatego cena jest zawsze ustalana indywidualnie a poniżej podajemy wartości od których zaczynają się nasze ceny. Szczegółowe odpowiedzi podajemy w odpowiedzi na indywidualne zapytanie .

renowacja torebek

Renowacja torebek

Renowacja torebek może obejmować zarówno malowanie jak i farbowanie (barwienie ) oraz czyszczenie. O ile jest to technicznie możliwe wykonujemy również wymiany podszewki i zamków błyskawicznych . Sam początkowy koszt renowacji jest nie mniejszy niż 200 zł .

renowacja kurtek skórzanych

Renowacja kurtek skórzanych

Renowacja kurtek skórzanych ,to jedno z bardziej pracochłonnych zadań jakie wykonujemy . Może ona być wykonana w zależności od rodzaju skóry poprzez farbowanie (barwienie) lub malowanie . Wykonujemy również czyszczenie oraz usuwamy dziury, przecięcia. W przypadku renowacji poprzez malowania lub barwienia koszt jest nie mniej niż 350 zł .

renowacja portfeli ze skóry

Renowacja portfeli

Renowacja portfeli jest przez nas wykonywana w zależności od rodzaju skóry albo poprzez malowanie lub farbowanie (barwienie) .Cena to nie mniej niż 100 zł

malowanie butów

Malowanie butów

Malowanie wykonujemy na butach wykonach z zamkniętej skory jak . Sama praca może obejmować zarówno odświeżenie oryginalnego jak i nadanie nowego koloru. Cena jest nie mniejsza niż 130 zł .

farbowanie butów

Farbowanie butów

Farbowanie butów czyli barwienie obuwia realizujemy na butach wykonanych z skór otwartych oraz tkaninach mających w swoim składzie większościowy udział bawełny . Ceny są wyliczane od 150 zł.

czyszczenie butów

Czyszczenie butów

Czyszczenie butów to praca dotycząca obuwia wykonanego ze skór szorstkich typu zamsz czy nubuk oraz zamkniętych skór gładkich. Cena jest nie mniejsza niż 60 zł.

zamszowe buty Converse przed farbowaniem
buty zamszowe przed farbowaniem
farbowanie butów zamszowych
renowacja obuwia
zabrudzone obuwie męskie
odnowa zniszczonego obuwia ze skóy

Cena – jak ustalić ?

Wycenę zaczynamy od zebrania informacji . Wszelka informacje dotyczące surowca z jakiego jest wykonany przedmiot przeznaczony do odnowienia będzie pomocna. Poszukujemy informacji dotyczących :

  • rodzaju surowca
  • aktualnego wyglądu przedmiotu
  • historii użytkowania
  • celu jaki ma być uzyskany

Informacja o rodzaju użytego surowca może się znajdować zarówno na stronie sprzedawcy jak i na oznakowaniu na przedmiocie lub na pudełku w jakim był zapakowany przedmiot w chwili zakupu .W przypadku barwienia aby określić czy przedmiot jest z skóry otwartej czy też zamkniętej można wykonać prosty wykonać test Na nie uszkodzony/wytarty fragment skóry należy nałożyć „krople” wody . Jeśli woda ulegnie wchłonięciu i w miejscu gdzie się znajdowała postanie ciemna plama to oznacza ,że jest to skóra otwarta . Proces wchłaniania można przyspieszyć lekko wcierając wodę . Jeśli woda spływa lub pozostaje w miejscu nałożenie bez widocznego efektu wchłaniana to oznacza , że jest to skóra zamknięta.

Aby ocenić aktualny wygląd najlepiej jest przesłać zdjęcia o ile jest to możliwe wykonane w świetle dziennym na zasadzie – ogólny plan oraz zbliżenia na uszkodzone miejsca. Oczywiście inny rozwiązaniem jest pokazanie przedmiotu do renowacji podczas osobistej wizyty u nas.

Istotnymi informacjami są te dotyczące zarówno przyczyny powstania plam / uszkodzeń jak również użytych środków i czy też sposobu jaki został zastosowany w celu przywrócenia wyglądu . Także informacji o wcześniejszym sposobie pielęgnacji , będzie dla nas przydatna.

Określenie celu jaki mamy uzyskać będzie bardzo istotne aby udzielić informację o potencjalnych możliwościach wykonania prac nad odnowieniem Twojego przedmiotu.

Chcesz uzyskać wycenę ?  

 

lub zadzwoń do nas : 507786159

zamszowe buty Nike przed renowacją
zamszowe obuwie przed renowacją
renowacja zamszowych butów poprzez farbowanie
skórzane buty pomalowane na czarno
malowanie butów damskich
obuwie zabrudzone plastikiem i malowane na nowy kolor
renowacja butów